Hakkımızda

Endüstriyel otomasyon malzemelerinin ithalatı ve satışında ilk firmalardan olan NAİMSAN , 1982 yılında Sn. Merhum Adnan ÖZCETEKİN tarafından , İstanbul Bankalar Caddesi Yanıkkapı Sokak Suma Han ‘ da kurulmuştur.

1983 yılında Alman Bernstein Ag , 1994 yılında İtalyan Camlogic Snc. ve 2015 yılında eski adı ile Tekel Encoders olan İtalyan İtalsensor Srl. Firmalarının Türkiye ‘ deki tek temsilcisi ve genel distribütörü olmuştur.

1982 yılından 2016 yılına kadar Karaköy Bankalar Caddesi’ nde bulunan şirketimiz , 2006 yılında İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Kuzguncuk adresine taşınmıştır ve ticaret faaliyetlerinde buradan devam etmektedir.

Endüstriyel veya proses otomasyonu için kullanılmakta olan indüktif – kapasitif sensörler , fotoseller , manyetik siviçler , mekanik siviçler , emniyet şalterleri ve siviçleri , motorlu seviye kontrol sensörleri ve enkoderler öncelikli olarak ithalat ve satışını yaptığımız ürünlerdir. Şirketimiz endüstriyel otomasyon malzemelerinde yüksek kaliteye , uzun kullanım ömrüne , fiyat / performans oranına ve buna bağlı marka imajına önem vermektedir. Şirketimizin temsilcisi ve distribütörü olduğu tüm şirketler ürünlerinin yüksek kalitesi ve fiyat / performans/ kalite oranları ile özellikle Avrupa , İskandinavya ve Kuzey Amerika Pazarlarında önemli bir konuma sahiptirler.

Naimsan Firması ve çalışanları olarak ticaret ahlakının ve samimiyetinin en yüksek olduğu noktada bulunduğumuza inanmaktayız. Bu vazgeçilmezlerimiz ile beraber , müşterilerimizi ve sanayimizi başarılı kılacak ve memnun edecek yüksek kalitede ürünleri uygun fiyatlı ve stoklu tedarikle sunmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Yenigün Sokak No : 26 / B PK : 34674 Kuzguncuk / Üsküdar / İSTANBUL T : 90 216 334 03 17 M : 90 549 655 16 16 F : 90 216 334 03 18 naimsan@naimsan.com.tr